| Type | Variable Area Water Flowmeters |
|---|---|
| Caliber Range | DN15-DN3000mm |
| Power Supply | 3.6V Battery |
| Lining Type | Polychloroprene Rubber, PTFE |
| Pressure Range | 0.6-4.0MPa |
| Type | Variable Area Water Flowmeters |
|---|---|
| Caliber Range | DN3-DN300 |
| Power Supply | 3.6V Battery |
| Lining Type | Polychloroprene Rubber, PTFE |
| Pressure Range | 0.6-4.0MPa |
| Type | Variable Area Water Flowmeters |
|---|---|
| Caliber Range | DN3-DN300 |
| Power Supply | 3.6V Battery |
| Lining Type | Polychloroprene Rubber, PTFE |
| Pressure Range | 0.6-4.0MPa |
| Type | Variable Area Water Flowmeters |
|---|---|
| Caliber Range | DN3-DN300 |
| Power Supply | 3.6V Battery |
| Lining Type | Polychloroprene Rubber, PTFE |
| Pressure Range | 0.6-4.0MPa |
| Type | Variable Area Water Flowmeters |
|---|---|
| Caliber Range | DN15-DN3000mm |
| Power Supply | 3.6V Battery |
| Lining Type | Polychloroprene Rubber, PTFE |
| Pressure Range | 0.6-4.0MPa |
| Type | Variable Area Water Flowmeters |
|---|---|
| Caliber Range | DN15-DN3000mm |
| Power Supply | 3.6V Battery |
| Lining Type | Polychloroprene Rubber, PTFE |
| Pressure Range | 0.6-4.0MPa |
| Type | Variable Area Water Flowmeters |
|---|---|
| Caliber Range | DN15-DN3000mm |
| Power Supply | 3.6V Battery |
| Lining Type | Polychloroprene Rubber, PTFE |
| Pressure Range | 0.6-4.0MPa |
| Type | Variable Area Water Flowmeters |
|---|---|
| Caliber Range | DN3-DN300 |
| Power Supply | 3.6V Battery |
| Lining Type | Polychloroprene Rubber, PTFE |
| Pressure Range | 0.6-4.0MPa |
| Pipe Size | DN15-6000MM |
|---|---|
| Flow Range | 0~±10m/s |
| Accuracy | ±1% |
| Output | 4-20mA, OCT Pulse, Relay Output |
| Mounting Type | Clamp On Type, Plug In Type, Pipe Type |
| Pipe Size | DN15-6000MM |
|---|---|
| Flow Range | 0~±10m/s |
| Accuracy | ±1% |
| Output | 4-20mA, OCT Pulse, Relay Output |
| Mounting Type | Clamp On Type, Plug In Type, Pipe Type |