| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Pressure Range | -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Medium Compatible | Compatible With 316L Stainless Steel |
| Output | IIC |
| Workingtemp | -30℃~85℃ |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Pressure Range | -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Medium Compatible | Compatible With 316L Stainless Steel |
| Output | IIC |
| Workingtemp | -30℃~85℃ |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Pressure Range | -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Medium Compatible | Compatible With 316L Stainless Steel |
| Output | IIC |
| Workingtemp | -30℃~85℃ |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Pressure Range | -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Medium Compatible | Compatible With 316L Stainless Steel |
| Output | IIC |
| Workingtemp | -30℃~85℃ |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Pressure Range | -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Medium Compatible | Compatible With 316L Stainless Steel |
| Output | IIC |
| Workingtemp | -30℃~85℃ |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Pressure Range | -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Medium Compatible | Compatible With 316L Stainless Steel |
| Output | IIC |
| Workingtemp | -30℃~85℃ |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Measuring Range | 0-70m |
| Output Signal | RS485 / Modbus Protocol |
| Power Supply | DC (6 - 24V) / Four-wire |
| Temperature | -40℃ ~ 100℃ |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Measuring Range | 0-70m |
| Output Signal | RS485 / Modbus Protocol |
| Power Supply | DC (6 - 24V) / Four-wire |
| Temperature | -40℃ ~ 100℃ |
| Pressure Range | 0 ~ 100MPA Optional |
|---|---|
| Configuration Method | Local USB / Remote Configuration |
| Working Power | 3.6V,19Ah (Can Be Replaced By Yourself) |
| Battery Life | 5 Years (send Data Every Hour) |
| Display | 2.4 Inch Large Size LCD Screen |
| Customized Support | OEM, ODM |
|---|---|
| Pressure Range | -1 Bar-0-1 Bar; 0-0.1Bar...1000 Bar / 0-2 Psi...15000 Psi Option |
| Medium Compatible | Compatible With 316L Stainless Steel |
| Output | IIC |
| Workingtemp | -30℃~85℃ |